Aktivity

Zimní sporty

Pražská bouda je ideálním místem pro Vaše zimní radovánky. Horní stanice lyžařského vleku Mulda, který je součástí lyžařského areálu, se nachází pouhých 300 m od Pražské boudy. Široké sjezdovky oblíbené především u rodin s dětmi najdete v nedalekém Černém Dole.

Na své si samozřejmě přijdou i milovníci běžeckých tratí – od rozcestníku u Pražské boudy můžete pohodlně po červené vyrazit například na Černou horu (3,5 km) či na Luční boudu (10 km).

Kam na výlet

Možnosti výletů z Pražské boudyjsou nekonečné. Pražská je ideálním výchozím místem na výlet všemi směry. Od nás jste za chvilku na Černé hoře nebo v centru Pece pod Sněžkou. Po hřebenu od nás dorazíte velmi pohodlně na nejvyšší horu ČR – Sněžku. Jelikož je Pražská bouda přímo na hřebenu Krkonoš, tak je okolí Boudy vhodné i pro fyzicky méně zdatné turisty.

Čím se u nás zabavíte

Kromě příjemné restaurace a typického horského baru u nás najdete kulečník, deskové hry, knihovnu i saunu. Pro děti je připravené venkovní hřiště a vnitřní dětský koutek.

Firemní akce

Pražská bouda je parádní místo i pro soukromé akce, teambuildingy, školení a podobně. Přímo v budově máme sál s kapacitou 100 lidí a menší salónek pro 40 účastníků. Navíc vám rádi půjčíme projektor s plátnem, flipchart, ozvučení nebo DVD přehrávač.